dlabiznesu

Zarabiaj z Aangifte24.com

Czy w Twoi Klienci lub znajomi pracują w Holandii? W prosty sposób możesz zarabiać z nami. Rekordzista otrzymał od nas już 28500 EUR!
Skontaktuj się z nami
Dedykowany kod dla Ciebie
Podaruj swoim Klientom kody rabatowe zachęcając ich do rozliczenia podatku. Kody są indywidualnie przypisane do Twojego konta, dzięki czemu wiemy kiedy zostanie użyty w aplikacji.
Średnia sprzedaż to 63 EUR
Zeznanie w aangifte24.com kosztuje od 33 EUR w wersji podstawowej nawet do 100 EUR w wersji z doradcą podatkowym. Średnia nasza sprzedaż to 63 EUR.
Zarabiaj bez zaangażowania
W momencie, gdy Twój Klient użyje kodu w aplikacji Ty dostaniesz powiadomienie, a my wypłacimy Ci ustalony % wygenerowanej sprzedaży. Wszystko zobaczysz w intuicyjnym panelu administracyjnym.
Działamy legalnie
Nasze zeznania są poświadczane numerem BECON. Jesteśmy autoryzowanym agentem podatkowym na terenie Holandii. Możesz czuć się bezpiecznie podejmując z nami współpracę
Jesteśmy dobrze ocenani
Użytkownicy doceniają możliwość samodzielnego rozliczenia się w aplikacji po polsku. Wsparcie Klienta dba o relację i każde zapytanie nie zostaje bez naszej odpowiedzi.
Ponad 30 000 rocznie
Dokładnie tyle wysyłamy zeznań podatkowych do Belastgindienst. To nas stawia w pozycji lidera w branży podatków holenderskich.

mockup of a gift card placed next to an envelope 1482 el 2

Prosto i po polsku w aplikacji

Aangifte 24 screen
logo becon logo quality

Średni czas to 12 minut.

Wysyłanie zeznań podatkowych jeszcze nigdy nie było tak proste!

kod 1

Cały proces jest bardzo prosty. Generujemy dla Ciebie dedykowany kod rabatowy, który rozdajesz wśród Twoich Klientów lub znajomych.
Możesz użyć wiele metod np.:
- nadrukować kodu na Jaaropgave lub bilet
- wręczyć elegancki vocher
- nakleić kody na drzwi w hotelach pracowniczych
- wysłać emailem lub SMSem
- udostępnić kod na FB lub Instagramie

Twój Klient lub znajomy otrzymując kod przejdzie do aplikacji, wypełni zeznanie i w ostatnim kroku użyje kodu. W momencie, gdy
kod zostanie aktywowany, Ty otrzymasz powiadomienie, a wszystko podsumuje się w panelu administracyjnym.

kod 2

Aplikacja działa bardzo prosto a wypełnienie zeznania nie zajmuje więcej niż 12 minut. Dlatego aangifte24.com wysyła rocznie ponad 30 000 zeznań. Jesteśmy najpopularniejszą apką do rozliczeń dla expatów w Europie. Rekordzista - agencja pracy zatrudniająca 4 000 pracowników- otrzymała od nas już 28500 EUR prowizji.

Usługa nie jest dedykowana tylko do firm takich jak agencje pracy, firmy przewozowe, biura rachunkowe, agencje tłumaczeniowe.

Jeśli jesteś autorytetem i masz sporo znajomych to również możesz dodatkowo zarobić. Zostań ambasadorem marki aangifte24.com i rekomenduj aplikację wśród znajomych.

Nie czekaj, napisz do nas teraz!

iStock 1151967132 scaled e1588579439844