M-Biljet 2023 Belastingdienst - druk PDF z urzędu do pobrania

autor: Maciej Wawrzyniak20 stycznia 2021
M-Biljet 2020 Belastingdienst - druk PDF z urzędu do pobrania

Pobierz aktualny druk PDF M-formulier/M-Biljet/M-form Belastigndienst lub wypełnij zeznanie podatkowe w naszej aplikacji online. Dowiedz się jak można to zrobić szybko i samodzielnie.

Zameldowanie w Holandii a M-Formulier / M-Biljet

Jeżeli byłeś zameldowany część roku w Holandii to zobowiązany jesteś wypełnić formularz M-Form 2022 i wysłać do urzędu. Niestety urząd Belastigndienst nie umożliwia wysłania takiego dokumentu w formie online przez DIGID. Masz następujące możliwości:

- wysłać M-form/M-Biljet w wersji papierowej - jeśli masz cierpliwość możesz wypełnić ten druk samodzielnie na papierze. Tutaj znajdziesz link do M-Biljet w wersji PDF. Pobierz M-Form. Możesz także zamówić M-Form na stronie Belastigndienst tutaj >

Aanvragen M-formulier Belastigndienst

M Biljet online form page

- wysłać M-Form/M- Biljet w wersji online - nasza aplikacja dostępna jest w 4 językach i umożliwia samodzielne wysłanie deklaracji M Formulier online bez konieczności wysyłania wersji papierowej. Przekonaj się sam jak szybko i samodzielnie możesz to zrobić w aangifte24.com

Podatnik kwalifikujący się do ulg podatkowych (kwalificerend buitenlands belastinglichtige)

Składając M-Formulier musisz pamiętać, że wnioskując o ulgi podatkowe i spełniając warunek dochodowy 90 % jesteś zobowiązany wysłać do urzędu w oryginale druk zaświadczenia o dochodach z kraju Twojej rezydencji. Na każdy rok podatkowy taki druk jest inny. Tutaj znajdziesz aktualne zaświadczenia o dochodach w Holandii 2023.

Zwróć uwagę czy wypełniasz zeznanie podatkowe na prawidłowym druku M-Biljet

Bardzo ważne jest to, abyś w przypadku zameldowania w Holandii (przez część roku) złożył właściwy formularz M-Biljet. Jeśli złożyć inny formularz, wówczas urząd Belastigndienst nie zaakceptuje Twojego zeznania, a Ty będziesz musiał kolejny raz składać dokumenty w urzędzie. Dlatego mocno rekomendujemy złożenie formularza dla osób zameldowanych online w naszej aplikacji, gdzie nie potrzebny jest DIGID czy inne formy dostępu z Belastigndienst.

Oblicz podatek 2020 teraz