...

Ile dostaliście zwrotu podatku z Holandii w 2023 roku z Aangifte24? Odpowiadamy!

autor: Maciej Wawrzyniak14 maja 2024
Ile dostaliście zwrotu podatku z Holandii w 2023 roku z Aangifte24? Odpowiadamy!

Zastanawiacie się, ile dostaliście zwrotu podatku z Holandii w 2023 roku? Wiemy, że co roku padają takie pytania, dlatego też kolejny raz zdecydowaliśmy się na przygotowanie krótkiego sprawozdania w formie artykułu, w którym na konkretnych liczbach pokazujemy, jaka była średnia nadpłata oraz publikujemy inne ciekawe informacje związane ze składaniem deklaracji przez naszą aplikację. Z dumą prezentujemy wyniki, które nie tylko podkreślają korzyści płynące z pracy za granicą, ale również wskazują na rosnącą świadomość podatkową i zaufanie do cyfrowych rozwiązań takich jak Aangifte24. Zapraszamy do lektury!

Holandia wciąż popularnym kierunkiem zarobkowym! Deklaracje podatkowe w liczbach

Holandia pozostaje atrakcyjnym miejscem dla osób szukających lepszych warunków zarobkowych. Skąd to wiemy? Wszystko to wyrażają liczby przesłanych deklaracji podatkowych w naszej aplikacji do zwrotu podatku z Holandii! W 2023 roku Aangifte24 odegrało kluczową rolę w procesie deklaracji podatkowych dla Polaków pracujących w Holandii – obsłużyliśmy aż 18 771 deklaracji do dnia 22 kwietnia 2024. W tym miejscu pragniemy podziękować za zaufanie – widząc, jak wiele osób decyduje się na współpracę z nami, dostajemy potwierdzenie, że stale rozwijamy się dobrym kierunku.

Liczba, którą przedstawiliśmy, świadczy nie tylko o wysokim zaufaniu i skuteczności naszej aplikacji, ale także o stale rosnącej świadomości podatkowej wśród Polaków za granicą. Wysyłanie deklaracji przez platformy online jak Aangifte24 pokazuje również trend cyfryzacji i uproszczenia administracyjnych aspektów pracy za granicą – wszystko wskazuje, że w kolejnych latach liczby te będą coraz większe.

Ile dostaliście zwrotu podatku z Holandii za 2023 rok? Nadpłaty wciąż wysokie

Zwrot podatku z Holandii za 2023 rok okazał się wyjątkowo korzystny, co jest efektem m.in. profesjonalnego doradztwa i obsługi podatkowej naszej aplikacji. Jak nadpłaty wyglądają w praktyce? Musicie wiedzieć, że Polacy rozliczający się za pomocą Aangifte24 średnio otrzymali aż 1271 €, a więc prawie 5,5 tysiąca złotych! Należy podkreślić, że jest to spora suma, która na pewno przyda się w domowym budżecie, rekompensując wydatki poniesione m.in. na życie w obcym kraju, ale nie tylko.

Średnie kwoty zwrotu Zorgtoeslag w 2023 roku – co warto wiedzieć?

Zorgtoeslag, czyli holenderskie wsparcie w opłatach za ubezpieczenie zdrowotne, to ważny element systemu socjalnego w Holandii. Za sprawą deklaracji, które przesłaliście do Aangifte24, jesteśmy w stanie podać, ile otrzymaliście zwrotu Zorgtoeslag. Za rok 2023 na Wasze konta średnio wpłynęło dodatkowo 881 €, a więc nieco ponad 3,8 tysiąca złotych. Sumując to z wcześniejszą kwotą zwrotu podatku, robią się naprawdę ciekawe liczby przekraczające 9 tysięcy złotych, co naprawdę robi wrażenie i jest potwierdzeniem tego, dlaczego tak wielu naszych rodaków wciąż wyjeżdża do Królestwa Niderlandów.

Aangifte24 w 2023 roku w pozostałych liczbach

Aangifte24 w 2023 roku odnotowało imponujące osiągnięcia nie tylko pod względem średnich kwot zwrotów, ale również w kwestii użytkowania platformy.

  • Rekordowo krótki, średni czas wypełnienia zeznania podatkowego formularza C, wynoszący zaledwie 9 minut i 23 sekundy świadczy o niezwykłej efektywności i prostocie interfejsu naszej aplikacji.
  • To ułatwienie cieszy się popularnością przede wszystkim wśród młodszych użytkowników, urodzonych po 1996 roku, co wskazuje na zmianę trendów i rosnące przywiązanie do cyfrowych rozwiązań w zarządzaniu osobistymi finansami.

Możemy więc śmiało stwierdzić, że Aangifte24 stało się synonimem nowoczesnego, szybkiego i dostosowanego do potrzeb użytkownika sposobu na rozliczenia podatkowe.

Dzięki naszej aplikacji tysiące użytkowników mogło cieszyć się wyższymi zwrotami podatkowymi i wsparciem Zorgtoeslag, przy znacznym skróceniu czasu potrzebnego na wypełnienie deklaracji. Świadczy to o naszym zaangażowaniu w dostarczanie rozwiązań, które są nie tylko efektywne, ale i przyjazne użytkownikowi. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług w przyszłych latach!