...
dlabiznesu

Prowadzisz biuro podatkowe? Wybierz Aangifte jak inni zawodowcy.

Polskie formularze, czytelny panel, wbudowane certyfikaty i numer BECON, zeznania trafiąją bezpośrednio do Belastingdienst. Idealne rozwiązanie dla Klientów biznesowych. Zacznij rozliczać samodzielnie podatki w Holandii!
Skontaktuj się z nami
Oszacowanie podatku
Po wypełnieniu zeznania dowiesz się jaka jest szacowana kwota zwrotu lub dopłaty podatku. To jedyne polskie narzędzie, które tak precyzyjnie szacuje kwoty, które znajdą się na decyzji.
Polskie formularze
Nie musisz zamawiać druków w języku niderlandzkim. Nasze formularze są proste i w języku polskim. Dostępne M-Form , C-Form, Zorgtoeslag.
Numer BECON
Nasze zeznania są poświadczane numerem BECON. Jesteśmy autoryzowanym agentem podatkowym na terenie Holandii, dzięki czemu nasze zeznania traktowane są z priorytetem.
Wsparcie specjalistów
Nie obawiaj się formalności. Jeśli jednak chciałbyś skonsultować swój wniosek z naszym doradcą to udostępniamy Ci taką możliwość poprzez VIDEO i CZAT.
Elektroniczne potwierdzenie
Zeznania wysyłane są bezpośrednio do Belastingdienst. Po wysłaniu zeznania otrzymasz elektroniczne potwierdzenie odbioru. To daje Ci poczucie bezpieczeństwa i jakości usługi.
Dostęp 24h
Nie musisz nic instalować na swoich urządzeniach. Nasz panel dostępny jest online w dowolnej przeglądarce jak również w wersji mobilnej na telefony komórkowe.

Zobacz jakie to proste

logo becon logo quality

Średni czas to 12 minut.

Wysyłanie zeznań podatkowych jeszcze nigdy nie było tak proste!

scree naangifte1

Po wpisaniu podstawowych danych widnieje kwota zwrotu lub dopłaty podatku. To jedyne polskie narzędzie, które tak dokładnie szacuje wynik za rok podatkowy.

scren 2

Oprogramowanie automatycznie weryfikuje wpisane dane i sugeruje najkorzystniejsze rozliczenie: z warunkiem 90 %, ubezpieczeniem w Polsce lub Holandii, z partnerem fiskalnym.

Zacznij rozliczać podatku z Holandii samodzielnie. To nic trudnego.

Napisz do nas na hello@aangifte24.com z pytaniem o ofertę.

iStock 1151967132 scaled e1588579439844